RIP БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛ !!!!
#1 Removed user 16.12.2015 15:23
Daredevils
329 Posts

След като преди 6 месеца бяха изхвърлени Цска и Локомотив София сега бе ред и на другия конкурент който мачкаше галеника на герб и дпс Литекс . Аз предлагам да изхвърлят и Лудогорец за да може господството на отбора на всички власти фк Бостан 1914 да господства без проблемно .Но питам аз на какво ше господства на Пирин ,Славия , Монтана ,Черно море ???? Това ли бе мечтата бе драги ми левскари , под това ли имате предвид Левски без конкуренция , защото конкуренцията бе разсипана и от държавата и бфс ??!!! Питам много ли ще сте горди с такава група , защото е ясно тези които решават съдбите на отборите със какъв фенски цвят са !!!! Най-накрая мечтата ви , която един клуб създаден през 1948 ви я отне за да има баланс във комунизма ще се осъществи .Мечта която бе започната от Цола Драгойчева сега вече е фект . Вече нямате конкуренция във България .(puke) (puke) (puke) (puke). https://www.youtube.com/watch?v=PzoIMV5pKC8 тази песен е подходяща за погребението на българския фубол !!!!

#2 Removed user 16.12.2015 16:37
Falcons
1014 Posts

Най-накрая Левски ще стигнат ЦСКА по титли.Сега и от Разград да спрат и работата е 6

#3 FC United 16.12.2015 17:34
FC United
854 Posts
Since 04.06.2007

Всичко се прави заради отбора на властта,такова блъскане на отбор никога не е имало.

#4 Removed user 16.12.2015 21:16
Waverunners
95 Posts

Нито ме интересува Левски, още по-малко пък смешния ни убит футбол, ама поне като пишете глупости малко да се информираме, а?;)
http://prikachi.com/images.php?images/494/8520494j.png

#5 Removed user 16.12.2015 23:24
Us
463 Posts

Имам някакви бледи спомени,за едно изваждане на отбора на Левски в мач за купата срещу Славия от тогавашният им президент Томас Лафчис.Обаче отбора им не беше изхвърлен от групата!!!

#6 Removed user 16.12.2015 23:49
Waverunners
95 Posts

Именно заради точно този двубой, който визираш, са били въведени и правилата, според които сега изхвърлят Литекс.;)

#7 Removed user 17.12.2015 15:53
Daredevils
329 Posts

<blockquote><h3>FC KODRAG написа:</h3>Именно заради точно този двубой, който визираш, са били въведени и правилата,
според които сега изхвърлят Литекс.</blockquote>
Само преди да ми развяваш правилата трябва да се отбележи , че точки 1 и 3 силно си противоречат !!! В случая точка 1 ако игреачите доброволно напуснат мача отбора се изважда от групата а играчите за 1 година от фурбола и парична глоба обаче в случая с Литекс отбора бе изваден от Стойчо стоилов по заповед на президента на клуба трифон попов което подлежи на точка 3 където не се споменава за изваждане на отбора изобщо тези точки така са направени да се тълкуват според нуждите на някой , а за информацията преди мача с литекс за купата левски има последно предупреждение за изваждане от а група заради рецидив на публиката , имаме потрошен сектор , изпучупени прозорци 5 ранени полицай ранен журналист , натрошени патрулки и ударено длъжностно лице с камък което вече е към 5 случай за последните 2 години !!!! И само забележи тези отбори които миналата година бяха пред Левскии и последните години ги бият като брашлян чувал локо сф , цска и литекс бяха махнати по административен път от а група останаха само берое и лудогорец !!!!

#8 Removed user 17.12.2015 16:42
Falcons
1014 Posts

Всичко се маправи с някаква цел.Сега си мисля че ще има поток на играчи към ЦСКА от Литекс.Сега няма кой да обвини Ганчев за сливането защото Литекс ги няма в елита

#9 Removed user 17.12.2015 18:14
Daredevils
329 Posts

<blockquote><h3>PFC BECKS написа:</h3>Всичко се маправи с някаква цел.Сега си мисля че ще има поток на играчи към ЦСКА
от Литекс.Сега няма кой да обвини Ганчев за сливането защото Литекс ги няма в
елита</blockquote>
Най-вероятно ще е така , но който говори че това е сценарий на ганчев литекс да излезе демонстративно е далеч от истината . Самия Томас Лафчис така го каза : къде ще се сливат цска и литекс във в група ли ?? Такова твърдение е не сериозно и само някой болен мозък може да измисли такава теория !!!!

#10 Removed user 17.12.2015 18:43
Falcons
1014 Posts

Дали съм болен мозък или не незнам.Но гледай как всичко което не се продаде от Литекс ще дойде в ЦСКА.Това съм 100% сигурен.Лично мое мнение това бе умишлено вадене с цел.